Tydzień otwarty i NOWA LOKALIZACJA

 

 

Jest nam bardzo miło oznajmić, że od 2 października zajęcia jogi będą obywać się w nowej lokalizacji !

Przenosimy się na piękną, jasną i przestronną salę, która znajduje się przy ul. Południowej 71 a w miejscowości Zielonki.

Swoją działalność w nowym miejscu rozpoczniemy  TYGODNIEM OTWARTYM. Jest to dobra okazja, by zapoznać się z nowym miejscem, naszymi zajęciami i programem.

We're hiring taste testers!

 

Poprowadzimy zajęcia Hatha Jogi (Rafał i Justyna), Vinyasa Jogi (Justyna ), TRE (Magda) oraz spotkanie nt. zdrowego odżywiania. Udział we wszytkich zajęciach jest bezpłatny.

Podczas sobotniego spotkania będziemy mówić o temacie, który dla wielu jest bolączką, czyli „co jadać, by pokarm był smaczny, szybki i zdrowy?”.  Na szczęście są na to sposoby i odpowiednie przepisy, które Wam przedstawimy. Przyjrzymy się też „mitom i faktom”, które funkcjonują wokół zdrowia, czyli np. temu czy ziemniaki faktycznie są tuczące? czy należy pić soki owocowe lub/ i warzywne? jakie znaczenie ma powolne jedzenie?

Towarzyszyć nam będzie także Wojciech Lisak (znawca w zakresie zdrowej żywności), który opowie o haczykach ważnych dla konsumentów oraz przekaże wiedzę z obszaru towaroznawstwa, m.in. o dodatkach do żywności.

Serdecznie zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *